301-guruh - Rassom (san'at turlari bo'yicha)-1

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

2

10:00 - 11:20

5

Tarix

Yangiboyeva F.

3

12:00 - 13:20

16

Ingliz tili

Usmonova M.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Usmonoiv J.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

2

10:00 - 11:20

6

Matematika

Andayev M.

3

12:00 - 13:20

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

4

13:30 - 14:50

30

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Akbarov G.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Usmonoiv J., Islomshikov Z.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Chizmatasvir

Usmonoiv J., Islomshikov Z.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Usmonoiv J., Islomshikov Z.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Usmonoiv J., Islomshikov Z.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Kompazisiya

Usmonoiv J., Islomshikov Z.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Kompazisiya

Usmonoiv J., Islomshikov Z.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Usmonoiv J., Islomshikov Z.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Usmonoiv J., Islomshikov Z.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Rangtasvir

Usmonoiv J., Islomshikov Z.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Rangtasvir

Usmonoiv J., Islomshikov Z.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Usmonoiv J., Islomshikov Z.

4

13:30 - 14:50

12

Manaviyat soati

Azimov F.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

28

Milliy istiqlol g'oyasi

Shokirova D.

2

10:00 - 11:20

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

3

12:00 - 13:20

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Usmonoiv J., Islomshikov Z.

301-guruh - Rassom (san'at turlari bo'yicha)-2

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

2

10:00 - 11:20

5

Tarix

Yangiboyeva F.

3

12:00 - 13:20

16

Ingliz tili

Usmonova M., Jo'rayeva M.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Usmonoiv J.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

2

10:00 - 11:20

6

Matematika

Andayev M.

3

12:00 - 13:20

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

4

13:30 - 14:50

30

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Akbarov G.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Usmonoiv J.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Chizmatasvir

Usmonoiv J.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Usmonoiv J.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Usmonoiv J.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Kompazisiya

Usmonoiv J.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Kompazisiya

Usmonoiv J.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Usmonoiv J.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Usmonoiv J.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Rangtasvir

Usmonoiv J.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Rangtasvir

Usmonoiv J.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Usmonoiv J.

4

13:30 - 14:50

12

Manaviyat soati

Azimov F.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

28

Milliy istiqlol g'oyasi

Shokirova D.

2

10:00 - 11:20

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

3

12:00 - 13:20

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Usmonoiv J.

301-guruh - Rassom (san'at turlari bo'yicha)-3

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

2

10:00 - 11:20

5

Tarix

Yangiboyeva F.

3

12:00 - 13:20

16

Ingliz tili

Jo'rayeva M.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Islomshikov Z.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

2

10:00 - 11:20

6

Matematika

Andayev M.

3

12:00 - 13:20

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

4

13:30 - 14:50

30

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Akbarov G.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Islomshikov Z.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Chizmatasvir

Islomshikov Z.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Islomshikov Z.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Islomshikov Z.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Kompazisiya

Islomshikov Z.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Kompazisiya

Islomshikov Z.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Islomshikov Z.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Islomshikov Z.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Rangtasvir

Islomshikov Z.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Rangtasvir

Islomshikov Z.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Islomshikov Z.

4

13:30 - 14:50

12

Manaviyat soati

Azimov F.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

28

Milliy istiqlol g'oyasi

Shokirova D.

2

10:00 - 11:20

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

3

12:00 - 13:20

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Islomshikov Z.

302-guruh - Rassom (san'at turlari bo'yicha)-4

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

30

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Akbarov G.

2

10:00 - 11:20

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

3

12:00 - 13:20

6

Matematika

Andayev M.

4

13:30 - 14:50

30

Milliy istiqlol g'oyasi

Kozimova N.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

5

Tarix

Yangiboyeva F.

2

10:00 - 11:20

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

3

12:00 - 13:20

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

4

13:30 - 14:50

16

Ingliz tili

Usmonova M.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Nosirov J.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Chizmatasvir

Nosirov J.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Nosirov J.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Nosirov J.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Kompazisiya

Nosirov J.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Kompazisiya

Nosirov J.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Nosirov J.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Nosirov J.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Rangtasvir

Nosirov J.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Rangtasvir

Nosirov J.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Nosirov J.

4

13:30 - 14:50

9

Manaviyat soati

Maxmudova D.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

2

10:00 - 11:20

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

3

12:00 - 13:20

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

4

13:30 - 14:50

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

302-guruh - Rassom (san'at turlari bo'yicha)-5

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

30

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Akbarov G.

2

10:00 - 11:20

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

3

12:00 - 13:20

6

Matematika

Andayev M.

4

13:30 - 14:50

30

Milliy istiqlol g'oyasi

Kozimova N.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

5

Tarix

Yangiboyeva F.

2

10:00 - 11:20

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

3

12:00 - 13:20

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

4

13:30 - 14:50

16

Ingliz tili

Usmonova M., Normurodova N.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Egamberdiyev X.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Chizmatasvir

Egamberdiyev X.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Egamberdiyev X.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Egamberdiyev X.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Kompazisiya

Egamberdiyev X.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Kompazisiya

Egamberdiyev X.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Egamberdiyev X.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Egamberdiyev X.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Rangtasvir

Egamberdiyev X.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Rangtasvir

Egamberdiyev X.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Egamberdiyev X.

4

13:30 - 14:50

9

Manaviyat soati

Maxmudova D.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

2

10:00 - 11:20

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

3

12:00 - 13:20

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

4

13:30 - 14:50

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

302-guruh - Rassom (san'at turlari bo'yicha) MRT

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

30

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Akbarov G.

2

10:00 - 11:20

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

3

12:00 - 13:20

6

Matematika

Andayev M.

4

13:30 - 14:50

30

Milliy istiqlol g'oyasi

Kozimova N.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

5

Tarix

Yangiboyeva F.

2

10:00 - 11:20

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

3

12:00 - 13:20

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

4

13:30 - 14:50

16

Ingliz tili

Normurodova N.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Nuritdinov D.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Chizmatasvir

Nuritdinov D.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Nuritdinov D.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Nuritdinov D.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Kompazisiya

Nuritdinov D.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Ashyoda kompazisiya

Nuritdinov D.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangshunoslik

Nuritdinov D.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Rangshunoslik

Nuritdinov D.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Rangtasvir

Nuritdinov D.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Rangtasvir

Nuritdinov D.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Nuritdinov D.

4

13:30 - 14:50

9

Manaviyat soati

Maxmudova D.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

2

10:00 - 11:20

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

3

12:00 - 13:20

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

4

13:30 - 14:50

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

303-guruh - Rassom (san'at turlari bo'yicha)-6

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

6

Matematika

Andayev M.

2

10:00 - 11:20

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

3

12:00 - 13:20

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

4

13:30 - 14:50

16

Yakka tartib

Nuritdinov D.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

31

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Yuldosheva K.

2

10:00 - 11:20

16

Ingliz tili

Jo'rayeva M.

3

12:00 - 13:20

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

4

13:30 - 14:50

5

Tarix

Yangiboyeva F.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Nuritdinov D.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Chizmatasvir

Nuritdinov D.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Nuritdinov D.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Nuritdinov D.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Kompazisiya

Nuritdinov D.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Ashyoda kompazisiya

Nuritdinov D.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangshunoslik

Nuritdinov D.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Rangshunoslik

Nuritdinov D.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Rangtasvir

Nuritdinov D.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Rangtasvir

Nuritdinov D.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Nuritdinov D.

4

13:30 - 14:50

31

Manaviyat soati

Kozimova N.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

2

10:00 - 11:20

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

3

12:00 - 13:20

28

Milliy istiqlol g'oyasi

Omonov A.

4

13:30 - 14:50

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

303-guruh - Qayta tiklash

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

6

Matematika

Andayev M.

2

10:00 - 11:20

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

3

12:00 - 13:20

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

4

13:30 - 14:50

16

Ingliz tili

Normurodova N.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

31

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Yuldosheva K.

2

10:00 - 11:20

16

Ingliz tili

Jo'rayeva M., Normurodova N.

3

12:00 - 13:20

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

4

13:30 - 14:50

5

Tarix

Yangiboyeva F.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Sosedova E.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Chizmatasvir

Sosedova E.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir

Sosedova E.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Jonxadjayev I.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Kompazisiya

Jonxadjayev I.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Kompazisiya

Jonxadjayev I.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Ta'mirlash

Jonxadjayev I.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Nusxa ko'chirish

Jonxadjayev I.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Rangtasvir materisllarini

Jonxadjayev I.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Texnologik taraqqiyot

Jonxadjayev I.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Jonxadjayev I.

4

13:30 - 14:50

31

Manaviyat soati

Kozimova N.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

2

10:00 - 11:20

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

3

12:00 - 13:20

28

Milliy istiqlol g'oyasi

Omonov A.

4

13:30 - 14:50

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

303-guruh - Xaykaltarosh

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

6

Matematika

Andayev M.

2

10:00 - 11:20

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

3

12:00 - 13:20

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

4

13:30 - 14:50

16

Yakka tartib

Otanazarov U.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

31

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Yuldosheva K.

2

10:00 - 11:20

16

Ingliz tili

Normurodova N.

3

12:00 - 13:20

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

4

13:30 - 14:50

5

Tarix

Yangiboyeva F.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Otanazarov U.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Kompazisiya

Otanazarov U.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Ashyolarga badiiy ishlov berish

Otanazarov U.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Ashyolarga badiiy ishlov berish

Otanazarov U.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Ashyoshunoslik

Otanazarov U.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Ashyoshunoslik

Otanazarov U.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Otanazarov U.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Otanazarov U.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Xaykaltaroshlik

Otanazarov U.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Xaykaltaroshlik

Otanazarov U.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Xaykaltaroshlik

Otanazarov U.

4

13:30 - 14:50

31

Manaviyat soati

Kozimova N.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

2

10:00 - 11:20

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

3

12:00 - 13:20

28

Milliy istiqlol g'oyasi

Omonov A.

4

13:30 - 14:50

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

304-guruh - Teatr san'ati rassomi (sahna bezagi-2)

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

5

Tarix

Yangiboyeva F.

2

10:00 - 11:20

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

3

12:00 - 13:20

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

4

13:30 - 14:50

6

Matematika

Andayev M.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

1

Ingliz tili

Usmonova M.

2

10:00 - 11:20

2

CHQBT, TBA

Islomshikova N.

3

12:00 - 13:20

1

Ingliz tili

Usmonova M.

4

13:30 - 14:50

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Loyihalash

Nomozov O.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Loyihalash

Nomozov O.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Teatr maketi

Nomozov O.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Teatr maketi

Nomozov O.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Islomov Sh.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Rangtasvir

Islomov Sh.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Nomozov O.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Nomozov O.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Sahna texnikasi

Nomozov O.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Sahna texnikasi

Nomozov O.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir va ashyolar texnologiyasi

Nomozov O.

4

13:30 - 14:50

 

Manaviyat soati

Nuriddinova M.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

2

10:00 - 11:20

28

Milliy istiqlol g'oyasi

Omonov A.

3

12:00 - 13:20

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

4

13:30 - 14:50

31

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Yuldosheva K.

304-guruh - Teatr san'ati rassomi (butaforiya-2)

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

5

Tarix

Yangiboyeva F.

2

10:00 - 11:20

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

3

12:00 - 13:20

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

4

13:30 - 14:50

6

Matematika

Andayev M.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

1

Ingliz tili

Usmonova M., Normurodova N.

2

10:00 - 11:20

2

CHQBT, TBA

Islomshikova N.

3

12:00 - 13:20

1

Ingliz tili

Usmonova M., Normurodova N.

4

13:30 - 14:50

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Loyihalash

Egamberdiyeva D.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Loyihalash

Egamberdiyeva D.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Ustaxonada ishlash

Egamberdiyeva D.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Ustaxonada ishlash

Egamberdiyeva D.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Kuziyeva Sh.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Rangtasvir

Kuziyeva Sh.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Egamberdiyeva D.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Egamberdiyeva D.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Teatr butafori san'ati

Egamberdiyeva D.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Matoda bez'ak ishlash texnikasi

Egamberdiyeva D.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Teatr maketi

Egamberdiyeva D.

4

13:30 - 14:50

 

Manaviyat soati

Nuriddinova M.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

2

10:00 - 11:20

28

Milliy istiqlol g'oyasi

Omonov A.

3

12:00 - 13:20

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

4

13:30 - 14:50

31

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Yuldosheva K.

304-guruh - Teatr san'ati rassomi (sahna bezagi-3)

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

5

Tarix

Yangiboyeva F.

2

10:00 - 11:20

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

3

12:00 - 13:20

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

4

13:30 - 14:50

6

Matematika

Andayev M.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

1

Ingliz tili

Normurodova N.

2

10:00 - 11:20

2

CHQBT, TBA

Islomshikova N.

3

12:00 - 13:20

1

Ingliz tili

Normurodova N.

4

13:30 - 14:50

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Toshmamatov A.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Rangtasvir

Toshmamatov A.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Adilxodjayev M.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Adilxodjayev M.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Loyihalash

Adilxodjayev M.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Loyihalash

Adilxodjayev M.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Teatr maketi

Adilxodjayev M.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Teatr maketi

Adilxodjayev M.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Sahna texnikasi

Adilxodjayev M.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Sahna texnikasi

Adilxodjayev M.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir va ashyolar texnologiyasi

Adilxodjayev M.

4

13:30 - 14:50

 

Manaviyat soati

Nuriddinova M.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

2

10:00 - 11:20

28

Milliy istiqlol g'oyasi

Omonov A.

3

12:00 - 13:20

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

4

13:30 - 14:50

31

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Yuldosheva K.

305-guruh - Kino televideniye

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

2

10:00 - 11:20

6

Matematika

Andayev M.

3

12:00 - 13:20

30

Milliy istiqlol g'oyasi

Kozimova N.

4

13:30 - 14:50

16

Ingliz tili

Usmonova M.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

2

10:00 - 11:20

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Estafiadi A.

3

12:00 - 13:20

5

Tarix

Yangiboyeva F.

4

13:30 - 14:50

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Karaboyev M.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Chizmatasvir

Karaboyev M.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir

Karaboyev M.

4

13:30 - 14:50

22

Libos tarixi

Gaziyeva Sh.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Kompazisiya

Karaboyev M.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Sahna texnikasi

Karaboyev M.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Sahna texnikasi

Karaboyev M.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Karaboyev M.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Kompazisiya

Karaboyev M.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Yakka tartib

Karaboyev M.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Karaboyev M.

4

13:30 - 14:50

24

Manaviyat soati

Xamidova A.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

31

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Yuldosheva K.

2

10:00 - 11:20

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

3

12:00 - 13:20

22

Libos tarixi

Gaziyeva Sh.

4

13:30 - 14:50

 

 

 

305-guruh - Mahobatli bez'ak san'ati rassomi

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

2

10:00 - 11:20

6

Matematika

Andayev M.

3

12:00 - 13:20

30

Milliy istiqlol g'oyasi

Kozimova N.

4

13:30 - 14:50

16

Ingliz tili

Usmonova M,. Jo'rayeva M.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

2

10:00 - 11:20

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Estafiadi A.

3

12:00 - 13:20

5

Tarix

Yangiboyeva F.

4

13:30 - 14:50

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Sosedova E.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Chizmatasvir

Sosedova E.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir

Sosedova E.

4

13:30 - 14:50

22

Rangshunoslik

Mirzayev N.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Kompazisiya

Mirzayev N.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Ashyoda kompazisiy

Mirzayev N.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Mirzayev N.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Rangtasvir texnikasi va ashyolar texnologiyasi

Mirzayev N.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Me'mor maslahati

Mirzayev N.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Yakka tartib

Mirzayev N.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Mirzayev N.

4

13:30 - 14:50

24

Manaviyat soati

Xamidova A.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

31

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Yuldosheva K.

2

10:00 - 11:20

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

3

12:00 - 13:20

22

Yakka tartib

Mirzayev N.

4

13:30 - 14:50

 

 

 

305-guruh - Amaliy grafika rassomi-1

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B

2

10:00 - 11:20

6

Matematika

Andayev M

3

12:00 - 13:20

30

Milliy istiqlol g'oyasi

Kozimova N

4

13:30 - 14:50

16

Ingliz tili

Jo'rayeva M

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

CHQBT, TBA

Nasimov B

2

10:00 - 11:20

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Estafiadi A

3

12:00 - 13:20

5

Tarix

Yangiboyeva F

4

13:30 - 14:50

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Chizmatasvir

Mamajonov A

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Chizmatasvir

Mamajonov A

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Rangtasvir

Mamajonov A

4

13:30 - 14:50

22

Rangtasvir

Mamajonov A

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Kompazisiya

Mamajonov A

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Ustaxonoda ishlash va ashyoshunoslik va rangshunoslik

Mamajonov A

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Ustaxonoda ishlash va ashyoshunoslik va rangshunoslik

Mamajonov A

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Yakka tartib

Mamajonov A

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Kitobot san'ati

Mamajonov A

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Kompyuter grafikasi

Ibragimov R

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Yakka tartib

Mamajonov A

4

13:30 - 14:50

24

Manaviyat soati

Xamidova Aqida

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

31

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Yuldosheva K

2

10:00 - 11:20

22

San'at tarixi

Nuritdinova M

3

12:00 - 13:20

22

Yakka tartib

Mamajonov A

4

13:30 - 14:50

 

 

 

306-guruh - Amaliy grafika rassomi-2 (Lokliminiatyura)

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

30

Milliy istiqlol g'oyasi

Kozimova N.

2

10:00 - 11:20

17

Ingliz tili

Normurodova N.

3

12:00 - 13:20

1

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

4

13:30 - 14:50

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

2

10:00 - 11:20

5

Tarix

Yangiboyeva F.

3

12:00 - 13:20

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

4

13:30 - 14:50

6

Matematika

Andayev M.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

17-ustaxona

Kitobot san'ati

Sulaymonova Z.

2

10:00 - 11:20

17-ustaxona

Kompazisiya

Sulaymonova Z.

3

12:00 - 13:20

17-ustaxona

Ustaxonoda ishlash va ashyoshunoslik va rangshunoslik

Sulaymonova Z.

4

13:30 - 14:50

17-ustaxona

Ustaxonoda ishlash va ashyoshunoslik va rangshunoslik

Sulaymonova Z.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

17-ustaxona

Chizmatasvir

Rajabov N.

2

10:00 - 11:20

17-ustaxona

Chizmatasvir

Rajabov N.

3

12:00 - 13:20

17-ustaxona

Rangtasvir

Rajabov N.

4

13:30 - 14:50

17-ustaxona

Rangtasvir

Rajabov N.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

17-ustaxona

Kompyuter grafikasi

Lebedov V.

2

10:00 - 11:20

17-ustaxona

Yakka tartib

Sulaymonova Z.

3

12:00 - 13:20

17-ustaxona

Yakka tartib

Sulaymonova Z.

4

13:30 - 14:50

 

Manaviyat soati

Jo'rayeva M.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

2

10:00 - 11:20

31

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Yuldosheva K.

3

12:00 - 13:20

17-ustaxona

Yakka tartib

Sulaymonova Z.

4

13:30 - 14:50

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

306-guruh - Amaliy grafika rassomi-3

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

30

Milliy istiqlol g'oyasi

Kozimova N.

2

10:00 - 11:20

17

Ingliz tili

Usmonova M., Jo'rayeva M.

3

12:00 - 13:20

1

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

4

13:30 - 14:50

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

2

10:00 - 11:20

5

Tarix

Yangiboyeva F.

3

12:00 - 13:20

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

4

13:30 - 14:50

6

Matematika

Andayev M.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

17-ustaxona

Ustaxonoda ishlash va ashyoshunoslik va rangshunoslik

Djabborova F.

2

10:00 - 11:20

17-ustaxona

Ustaxonoda ishlash va ashyoshunoslik va rangshunoslik

Djabborova F.

3

12:00 - 13:20

17-ustaxona

Kompyuter grafikasi

Ibragimov R.

4

13:30 - 14:50

17-ustaxona

Kitobot san'ati

Djabborova F.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

17-ustaxona

Chizmatasvir

Djabborova F.

2

10:00 - 11:20

17-ustaxona

Chizmatasvir

Djabborova F.

3

12:00 - 13:20

17-ustaxona

Rangtasvir

Djabborova F.

4

13:30 - 14:50

17-ustaxona

Rangtasvir

Djabborova F.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

17-ustaxona

Kompazisiya

Djabborova F.

2

10:00 - 11:20

17-ustaxona

Yakka tartib

Djabborova F.

3

12:00 - 13:20

17-ustaxona

Yakka tartib

Djabborova F.

4

13:30 - 14:50

 

Manaviyat soati

Jo'rayeva M.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

2

10:00 - 11:20

31

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Yuldosheva K.

3

12:00 - 13:20

17-ustaxona

Yakka tartib

Djabborova F.

4

13:30 - 14:50

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

306-guruh - Amaliy grafika rassomi-4

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

30

Milliy istiqlol g'oyasi

Kozimova N.

2

10:00 - 11:20

17

Ingliz tili

Jo'rayeva M.

3

12:00 - 13:20

1

Chaquruvga qadar boshlang'ich tayorgarlik

Nasimov B.

4

13:30 - 14:50

Sport zal

Jismoniy tarbiya

Samandarov Sh.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

4

Falsafiy fanlar

Shokirova D.

2

10:00 - 11:20

5

Tarix

Yangiboyeva F.

3

12:00 - 13:20

2

CHQBT, TBA

Nasimov B.

4

13:30 - 14:50

6

Matematika

Andayev M.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

17-ustaxona

Ustaxonoda ishlash va ashyoshunoslik va rangshunoslik

Abdumuminova S.

2

10:00 - 11:20

17-ustaxona

Ustaxonoda ishlash va ashyoshunoslik va rangshunoslik

Abdumuminova S.

3

12:00 - 13:20

17-ustaxona

Kitobot san'ati

Abdumuminova S.

4

13:30 - 14:50

17-ustaxona

Kompyuter grafikasi

Ibragimov R.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

17-ustaxona

Chizmatasvir

Abdumuminova S.

2

10:00 - 11:20

17-ustaxona

Chizmatasvir

Abdumuminova S.

3

12:00 - 13:20

17-ustaxona

Rangtasvir

Abdumuminova S.

4

13:30 - 14:50

17-ustaxona

Rangtasvir

Abdumuminova S.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

17-ustaxona

Kompazisiya

Abdumuminova S.

2

10:00 - 11:20

17-ustaxona

Yakka tartib

Abdumuminova S.

3

12:00 - 13:20

17-ustaxona

Yakka tartib

Abdumuminova S.

4

13:30 - 14:50

 

Manaviyat soati

Jo'rayeva M.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

2

Tibbiy bilim asoslari

Islomshikova N.

2

10:00 - 11:20

31

Tadbirkorlik va ishga joylashtirish texnologiyasi asoslari

Yuldosheva K.

3

12:00 - 13:20

17-ustaxona

Yakka tartib

Abdumuminova S.

4

13:30 - 14:50

22

San'at tarixi

Nuritdinova M.

307-группа - Художники (изобразительное искусство)-7

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

27

ИНН

Рахимбекова

2

10:00 - 11:20

1

НВП, Основа медицина

Исломшикова Н.

3

12:00 - 13:20

 

Английский язык

Нормуродова Н.

4

13:30 - 14:50

4

Философия

Шокирова Д.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

23

ИЗО

Шамсиева Д.

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

11

Математика

Ни Р.В

4

13:30 - 14:50

Спорт зал

Физическая воспитания

Евстафиади А.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Рисунок

Зиров М.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Рисунок

Зиров М.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Индивудальная работа

Зиров М.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Индивудальная работа

Зиров М.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Композиция

Зиров М.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Композиция

Зиров М.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Живопсьная техника

Зиров М.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Живопсьная техника

Зиров М.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Живопись

Зиров М.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Живопись

Зиров М.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Индивудальная работа

Зиров М.

4

13:30 - 14:50

 

Духовны час

Шамсиева Д.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

12

Основы технологического предпринимательства и трудоустройства

Акбаров Г.

2

10:00 - 11:20

 

Английский язык

Нормуродова Н.

3

12:00 - 13:20

31

История

Шокирова Д.

4

13:30 - 14:50

 

 

 

307-группа - Художники (изобразительное искусство)-8

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

27

ИНН

Рахимбекова

2

10:00 - 11:20

1

НВП, Основа медицина

Исломшикова Н.

3

12:00 - 13:20

 

Английский язык

Нормуродова Н.

4

13:30 - 14:50

4

Философия

Шокирова Д.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

23

ИЗО

Шамсиева Д.

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

11

Математика

Ни Р.В;

4

13:30 - 14:50

Спорт зал

Физическая воспитания

Евстафиади А.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Рисунок

Минациянс А.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Рисунок

Минациянс А.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Индивудальная работа

Минациянс А.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Индивудальная работа

Минациянс А.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Композиция

Минациянс А.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Композиция

Минациянс А.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Живопсьная техника

Минациянс А.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Живопсьная техника

Минациянс А.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Живопись

Минациянс А.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Живопись

Минациянс А.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Индивудальная работа

Минациянс А.

4

13:30 - 14:50

 

Духовны час

Шамсиева Д.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

12

Основы технологического предпринимательства и трудоустройства

Акбаров Г.

2

10:00 - 11:20

 

Английский язык

Нормуродова Н.

3

12:00 - 13:20

31

История

Шокирова Д.

4

13:30 - 14:50

 

Английский язык

Нормуродова Н.

307-группа - Графический художник-5

308-группа - Художник театрального искусства (бутафория-1)

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

16

Английский язык

Аскарова З.

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

4

Философия

Шокирова Д.

4

13:30 - 14:50

1

Основа медицина

Исломшикова Н.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

27

ИНН

Рахимбекова

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

Спорт зал

Физическая воспитания

Евстафиади А.

4

13:30 - 14:50

23

ИЗО

Шамсиева Д.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Работать в мастерской

Петрова Н.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Работать в мастерской

Петрова Н.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Проектирование

Петрова Н.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Проектирование

Петрова Н.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Театр бутафории

Петрова Н.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Ткани методики декорации

Петрова Н.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Театр макет

Петрова Н.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Индивидуальные занятия

Петрова Н.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Рисунок

Тошмаматов А.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Живопись

Тошмаматов А.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Индивидуальные занятия

Тошмаматов А.

4

13:30 - 14:50

 

Духовны час

Кобилжонова Г.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

31

История

Ганиева М.

2

10:00 - 11:20

12

Основы технологического предпринимательства и трудоустройства

Акбаров Г.

3

12:00 - 13:20

16

Английский язык

Аскарова З.

4

13:30 - 14:50

11

Математика

Ни Р.В

308-группа - Художник театрального искусства (бутафория-3)

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

16

Английский язык

Аскарова З., Нормуродова Н.

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

4

Философия

Шокирова Д.

4

13:30 - 14:50

1

Основа медицина

Исломшикова Н.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

27

ИНН

Рахимбекова

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

Спорт зал

Физическая воспитания

Евстафиади А.

4

13:30 - 14:50

23

ИЗО

Шамсиева Д.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Рисунок

Минич О.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Живопись

Минич О.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Индивидуальные занятия

Кляер Г.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Индивидуальные занятия

Кляер Г.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Работать в мастерской

Кляер Г.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Работать в мастерской

Кляер Г.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Проектирование

Кляер Г.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Проектирование

Кляер Г.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Театр бутафории

Кляер Г.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Ткани методики декорации

Кляер Г.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Театр макет

Кляер Г.

4

13:30 - 14:50

 

Духовны час

Кобилжонова Г.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

31

История

Ганиева М.

2

10:00 - 11:20

12

Основы технологического предпринимательства и трудоустройства

Акбаров Г.

3

12:00 - 13:20

16

Английский язык

Аскарова З., Нормуродова Н.,

4

13:30 - 14:50

11

Математика

Ни Р.В.

308-группа - Художник театрального искусства (декорация-1)

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

16

Английский язык

Нормуродова Н.

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

4

Философия

Шокирова Д.

4

13:30 - 14:50

1

Основа медицина

Исломшикова Н.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

27

ИНН

Рахимбекова

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

Спорт зал

Физическая воспитания

Евстафиади А.

4

13:30 - 14:50

23

ИЗО

Шамсиева Д.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Рисунок

Пахриддинов Б.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Живопись

Пахриддинов Б.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Индивидуальные занятия

Зокиров М.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Индивидуальные занятия

Зокиров М.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Проектирование

Зокиров М.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Проектирование

Зокиров М.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Театр макет

Зокиров М.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Театр макет

Зокиров М.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Техника декарация

Зокиров М.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Техника декорация

Зокиров М.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Лакокрасочные материалы и технологии

Зокиров М.

4

13:30 - 14:50

 

Духовны час

Кобилжонова Г.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

31

История

Ганиева М.

2

10:00 - 11:20

12

Основы технологического предпринимательства и трудоустройства

Акбаров Г.

3

12:00 - 13:20

16

Английский язык

Нормуродова Н.

4

13:30 - 14:50

11

Математика

Ни Р.В.

309-группа - Художники (изобразительное искусство)-9

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

4

Философия

Шокирова Д.

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

1

Основа медицина

Исломшикова Н.

4

13:30 - 14:50

23

ИЗО

Шамсиева Д.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Спорт зал

Физическая воспитания

Евстафиади А.

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

27

ИНН

Рахимбекова

4

13:30 - 14:50

11

Математика

Ни Р.В.

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Работать в мастерской

Петрова Н., Кляер Г.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Работать в мастерской

Петрова Н., Кляер Г.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Индивидуальные занятия

Петрова Н., Кляер Г.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Индивидуальные занятия

Петрова Н., Кляер Г.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Композиция

Петрова Н., Кляер Г.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Композиция

Петрова Н., Кляер Г.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Живопсьная техника

Петрова Н., Кляер Г.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Живопсьная техника

Петрова Н., Кляер Г.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Рисунок

Тошмаматов А., Минич О.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Живопись

Тошмаматов А., Минич О.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Индивидуальные занятия

Петрова Н., Кляер Г.

4

13:30 - 14:50

 

Духовны час

Матчанова А.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

16

Английский язык

Аскарова З.

2

10:00 - 11:20

31

История

Ганиева М.

3

12:00 - 13:20

12

Основы технологического предпринимательства и трудоустройства

Акбаров Г.

4

13:30 - 14:50

 

 

 

309-группа - Художник театрального искусства (бутафория-2, декорация-2)

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

4

Философия

Шокирова Д.

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

1

Основа медицина

Исломшикова Н.

4

13:30 - 14:50

23

ИЗО

Шамсиева Д.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Спорт зал

Физическая воспитания

Евстафиади А.

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

27

ИНН

Рахимбекова

4

13:30 - 14:50

11

Математика

Ни Р.В

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Рисунок

Пахриддинов Б.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Рисунок

Пахриддинов Б.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Лакокрасочные материалы и технологии

Зокиров М.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Индивидуальные занятия

Зокиров М.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Проектирование

Зокиров М.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Проектирование

Зокиров М.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Театр макет

Зокиров М.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Театр макет

Зокиров М.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Техника декарация

Зокиров М.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Техника декорация

Зокиров М.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Индивидуальные занятия

Зокиров М.

4

13:30 - 14:50

 

Духовны час

Матчанова А.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

16

Английский язык

Нормуродова Н., Аскарова З.

2

10:00 - 11:20

31

История

Ганиева М.

3

12:00 - 13:20

12

Основы технологического предпринимательства и трудоустройства

Акбаров Г.

4

13:30 - 14:50

 

 

 

309-группа - Графический художник-6

DUSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

4

Философия

Шокирова Д.

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

1

Основа медицина

Исломшикова Н.

4

13:30 - 14:50

23

ИЗО

Шамсиева Д.

 

SESHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Спорт зал

Физическая воспитания

Евстафиади А.

2

10:00 - 11:20

2

НВП

Насимов Б.

3

12:00 - 13:20

27

ИНН

Рахимбекова

4

13:30 - 14:50

11

Математика

Ни Р.В

 

CHORSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Работа мастерская

Лебедов В.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Работа мастерская

Лебедов В.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Книжная искусство

Лебедов В.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Индивидуальные занятия

Лебедов В.

 

PAYSHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Рисунок

Лебедов В.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Рисунок

Лебедов В.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Живопсь

Лебедов В.

4

13:30 - 14:50

Ustaxona

Живопсь

Лебедов В.

 

JUMA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

Ustaxona

Композиция

Лебедов В.

2

10:00 - 11:20

Ustaxona

Индивидуальные занятия

Лебедов В.

3

12:00 - 13:20

Ustaxona

Комьпютерная графика

Лебедов В.

4

13:30 - 14:50

 

Духовны час

Матчанова А.

 

SHANBA

Vaqti

Kabinet

Darslar

O'qituvchi

1

08:30 - 09:50

16

Английский язык

Нормуродова Н.

2

10:00 - 11:20

31

История

Ганиева М.

3

12:00 - 13:20

12

Основы технологического предпринимательства и трудоустройства

Акбаров Г.

4

13:30 - 14:50